ZŠ a MŠ Lipov
ZŠ a MŠ Jaromíra HlubíkaLipov

Úspěchy našich žáků

Soutěže – 2023/24

9. 5.Florbal 1. st. – Velká nad Veličkou, okrskové kolo – 4. místo

4 – Bedrava Ivo, Zelenka Matyáš

5 – Karásek Erik, Melichárek Jan, Bělín Matouš, Jurena Pavel, Karásek Hynek, Pokorný Vítek, Jandzík Timon

7. 5. – Pohár rozhlasu – Hodonín, okresní kolo – družstvo žáků, 14. místo

6 – Horák Prokop – 25. místo (sk. daleký), 13. místo (sk. vysoký), 13. místo (štaf.), Šaiboch Dominik – 36. místo (60 m), 13. místo (štafeta), Maňák Jiří – 38. místo (60 m), 13. místo (1000 m), 13. místo (štafeta), Uřičář Jan

7 – Hejlek Jáchym – 32. místo (1000 m), 22. místo (kr. míček), 13. místo (štafeta), Šimlík Lukáš – 35. místo (60 m),

7. 5. – Pohár rozhlasu – Hodonín, okresní kolo – družstvo žákyň, 10. místo

6 – Kučerová Vendula – 26. místo (60 m), 23. místo (600 m), 5. místo (štafeta), Šebestů Sára – 25. místo (60 m), 11. místo (kr. míček), 5. místo (štafeta)

7 – Králíková Eva – 31. místo (60 m), 14. místo (skok daleký), Kovaříková Markéta – 30. místo (600 m), 30. místo (skok daleký), Zubíková Barbora – 2. místo (skok vysoký), 3. místo (kr. míček). 5. místo (štaf.), Jurenová Jaroslava – 2. místo (kr. míček), 15. místo (600 m),5. místo (štafeta)

2. 5.. –  Mc Donalds Cupokrskové kolo,  Blatnice

2. kategorie – 4. místo

3 – Podlucký Jan, Iláš David

4 – Zelenka Matyáš, Bedrava Ivoš, Prášková Eliška

5 – Bělín Matouš, Karásek Erik, Pokorný Vítek, Jurena Pavel, Jandzík Timon, Melichárek Jan

26. 4.  – MinikopanáBlatnice, okrskové kolo – 3. místo

7 – Holík Lukáš, Stodolák Tomáš

8 – Malúš Maxmilián, Páč Matyáš

9 – Jandzík Viliam, Filka Bronislav, Jagoš Dominik, Hyža František, Machálek Tomáš, Durďák Daniel

25. 4. –  Mc Donalds Cupokrskové kolo, Veselí nad Moravou

1. kategorie – 6. místo

1 – Weber Oliver, Nagy Dominik, Bedrava Jonáš, Hanák Adam, Trýska Michal

2 – Jurena Marek, Podlucký Matěj

3 – Pavlov Daniil, Pavlova Diana, Podlucký Jan, Sapeha Makar, Zelenka Adam, Holík David, Iláš David

4. 4.  – Volejbal okresní kolo, Velká nad Veličkou

8 – Čápek Adam, Páč Matyáš, Malúš Maxmilián, Sečkařová Kateřina, Machálková Eliška

9 – Hyža František, Chrenčíková Monika

19. 3. – Velická laťka – okresní kolo – Velká n. V.

družstvo A:

Hejlek Jáchym (7), Zubíková Barbora (7), Jandzík Viliam (9), Johnová Hana (9) – 4. místo

družstvo B: 

Kozumplík Jan (7), Čápek Adam (8), Machálková Eliška (8), Jurenová Jaroslava (7) – 16. místo

Jednotlivci:

Jandzík Viliam (9) – 12. místo

Johnová Hana (9) – 5. místo

Malúš Maxmilián (8) – 16. místo

Čápek Adam (8) – 18. místo

Machálková Eliška (8) – 19. místo

Zubíková Barbora (7) – 6. místo

Horák Prokop (6) – 7. místo

Hejlek Jáchym (7) – 8. místo

Jurenová Jaroslava (7) – 22. místo

Kozumplík Jan (7) – 22. místo

20. 2.  – Soutěž v cizím jazyce – Aj  – Hodonín, okresní kolo

9 – Slováková Ivana - 6. místo, 7 – Jagoš Michal – 4. místo

15. 1. – Dějepisná olympiáda – okresní kolo, Hodonín

8 – Jurenová Miroslava 12. místo, 9 - Johnová Hana 14. místo

7. 12.  – Nohejbal Velká nad Veličkou, okresní kolo – 6. místo

8 – Malúš Maxmilián, Páč Matyáš

9 – Jandzík Viliam, Hyža František, Filka Bronislav, Karásek Patrik

21. 11. – Florbal velký st. žákyně – Velká nad Veličkou, okrsek – 4. místo

8 – Machálková Eliška, Čerešňáková Laura, Sečkařová Kateřina, Sapeha Yeva

 9 – Johnová Hana, Chrenčíková Monika, Krausová Marie, Sečkařová Diana, Hálková Simona, Sečkařová Jana, Vybíralová Lenka, Moravcová Vendula, Slováková Ivana

15. 11.  – Stolní tenis Hodonín, krajské kolo – 5. místo

7 – Jurenová Jaroslava, Kovaříková Markéta, Dvořanová Lucie

14. 11. – Florbal velký ml. žáci – Velká nad Veličkou, okrskové kolo – 5. místo

6 – Maňák Jiří, Sedlář Adam, Šaiboch Dominik, Prášek Jakub

7 – Hejlek Jáchym, Holík Lukáš, Maňák Pavel, Maňák Petr, Stodolák Tomáš, Jagoš Antonín, Trn Dominik

7. 11. – Florbal velký st. žáci – Velká nad Veličkou, okrskové kolo – 3. místo

8 – Malúš Maxmilián, Páč Matyáš, Kománek Benjamín, Čápek Adam

9 – Hyža František, Jagoš Dominik, Pavlica Timo , Filka Bronislav, Jandzík Viliam

1. 11.  – Stolní tenis Hodonín, okresní kolo

1. místo: 7 – Jurenová Jaroslava, Kovaříková Markéta, Dvořanová Lucie

3. místo: 8 – Čerešňáková Laura, 9 – Johnová Hana, Slováková Ivana

6. místo: 5 – Pokorný Vítek, Jurena Pavel, Jagoš Štěpán

6. místo: 8 – Kalný Tadeáš, Páč Matyáš, Malúš Maxmilián, Kománek Benjamín

 

Rozpis zvonění

otevření školy: 7:10

1. hodina: 7:30 - 8:15

2. hodina: 8:25 - 9:10

3. hodina: 9:30 - 10:15

4. hodina: 10:25 - 11:10

5. hodina: 11:20 - 12:05

6. hodina: 12:15 - 13:00

Odpolední vyučování

7. hodina: 12:35 - 13:20

8. hodina:  13:25 - 14:10

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

logo