25. 4. – Mc Donalds Cup – okrskové kolo, Veselí nad Moravou
1. kategorie – 6. místo
1 – Weber Oliver, Nagy Dominik, Bedrava Jonáš, Hanák Adam, Trýska Michal
2 – Jurena Marek, Podlucký Matěj
3 – Pavlov Daniil, Pavlova Diana, Podlucký Jan, Sapeha Makar, Zelenka Adam, Holík David, Iláš David
4. 4. – Volejbal – okresní kolo, Velká nad Veličkou
8 – Čápek Adam, Páč Matyáš, Malúš Maxmilián, Sečkařová Kateřina, Machálková Eliška
9 – Hyža František, Chrenčíková Monika
19. 3. – Velická laťka – okresní kolo – Velká n. V.
družstvo A:
Hejlek Jáchym (7), Zubíková Barbora (7), Jandzík Viliam (9), Johnová Hana (9) – 4. místo
družstvo B:
Kozumplík Jan (7), Čápek Adam (8), Machálková Eliška (8), Jurenová Jaroslava (7) – 16. místo
Jednotlivci:
Jandzík Viliam (9) – 12. místo
Johnová Hana (9) – 5. místo
Malúš Maxmilián (8) – 16. místo
Čápek Adam (8) – 18. místo
Machálková Eliška (8) – 19. místo
Zubíková Barbora (7) – 6. místo
Horák Prokop (6) – 7. místo
Hejlek Jáchym (7) – 8. místo
Jurenová Jaroslava (7) – 22. místo
Kozumplík Jan (7) – 22. místo
20. 2. – Soutěž v cizím jazyce – Aj – Hodonín, okresní kolo
9 – Slováková Ivana - 6. místo, 7 – Jagoš Michal – 4. místo
15. 1. – Dějepisná olympiáda – okresní kolo, Hodonín
8 – Jurenová Miroslava 12. místo, 9 - Johnová Hana 14. místo
7. 12. – Nohejbal – Velká nad Veličkou, okresní kolo – 6. místo
8 – Malúš Maxmilián, Páč Matyáš
9 – Jandzík Viliam, Hyža František, Filka Bronislav, Karásek Patrik
21. 11. – Florbal velký st. žákyně – Velká nad Veličkou, okrsek – 4. místo
8 – Machálková Eliška, Čerešňáková Laura, Sečkařová Kateřina, Sapeha Yeva
9 – Johnová Hana, Chrenčíková Monika, Krausová Marie, Sečkařová Diana, Hálková Simona, Sečkařová Jana, Vybíralová Lenka, Moravcová Vendula, Slováková Ivana
15. 11. – Stolní tenis – Hodonín, krajské kolo – 5. místo
7 – Jurenová Jaroslava, Kovaříková Markéta, Dvořanová Lucie
14. 11. – Florbal velký ml. žáci – Velká nad Veličkou, okrskové kolo – 5. místo
6 – Maňák Jiří, Sedlář Adam, Šaiboch Dominik, Prášek Jakub
7 – Hejlek Jáchym, Holík Lukáš, Maňák Pavel, Maňák Petr, Stodolák Tomáš, Jagoš Antonín, Trn Dominik
7. 11. – Florbal velký st. žáci – Velká nad Veličkou, okrskové kolo – 3. místo
8 – Malúš Maxmilián, Páč Matyáš, Kománek Benjamín, Čápek Adam
9 – Hyža František, Jagoš Dominik, Pavlica Timo , Filka Bronislav, Jandzík Viliam
1. 11. – Stolní tenis – Hodonín, okresní kolo
1. místo: 7 – Jurenová Jaroslava, Kovaříková Markéta, Dvořanová Lucie
3. místo: 8 – Čerešňáková Laura, 9 – Johnová Hana, Slováková Ivana
6. místo: 5 – Pokorný Vítek, Jurena Pavel, Jagoš Štěpán
6. místo: 8 – Kalný Tadeáš, Páč Matyáš, Malúš Maxmilián, Kománek Benjamín
otevření školy: 7:10
1. hodina: 7:30 - 8:15
2. hodina: 8:25 - 9:10
3. hodina: 9:30 - 10:15
4. hodina: 10:25 - 11:10
5. hodina: 11:20 - 12:05
6. hodina: 12:15 - 13:00
Odpolední vyučování
7. hodina: 12:35 - 13:20
8. hodina: 13:25 - 14:10