ZŠ a MŠ Lipov
ZŠ a MŠ Jaromíra HlubíkaLipov

Úspěchy našich žáků

Soutěže – 2021/22

 

18. 7.  – ES – servis CUP 2021 Vnorovy, 1. místo čtyřhra

(8 – Robert Holík)

29. 8. – Turnaj ČTS – Strážnice, 3. místo čtyřhra

(8 – Robert Holík)

4. 11. – Florbal velký ml. žáci – Velká nad Veličkou, okrsek – 5. místo

(7 – Filka Bronislav, Hyža František, Karásek Patrik, Machálek Tomáš, Pavlica Timo,

 6 – Čápek Adam, Kalný Tadeáš, Kománek Benjamín, Malúš Maxmilián, Páč Matyáš)

26. 1. – Matematická olympiáda – okresní kolo

(5 –Jurenová Jaroslava – 7. místo)

22. 3. – Velická laťka – Velká n. Veličkou, okresní kolo

družstvo A:

Sedlář Martin (9), Miškeříková Simona (9), Jandzík Viliam (7), Johnová Hana (7) – 5. místo

jednotlivci:

Jandzík Viliam (7) – 14. místo

Johnová Hana (7) – 2. místo

Jagošová Agáta (7) – 15. místo

Slováková Ivana (7) – 23. místo

Jurenová Miroslav (6) – 22. místo

Karásková Lucie (8) – 9. místo

Miškeříková Simona (9) – 6. místo

Sedlář Martin (9) – 11. místo

28. 3. – Olympiáda - ČJ – Hodonín, okresní kolo

(9 –Zavadilová Karolína – 8.  místo, 9- Kočařová Vanesa – 16. místo)

2. 3. – Soutěž v cizím jazyce – Aj  – Hodonín, okresní kolo

(7 – Slováková Ivana - 2.  místo, 9- Kočařová Vanesa – 9. místo)

29. 3. – Florbal velký st. žáci – Velká nad Veličkou, okrsek – 2. místo (postup na okres)

(9 – Halíček Michal, Jagoš Filip, Malúš Michal, Maňák Lukáš, Sedlář Martin, Šimlík Samuel, Švrček Filip

 8 – Holík Robert, Maňák David)

12. 4. – Matematická olympiáda - okresní kolo, Hodonín

(6– Machálková Eliška –  6. místo, Jurenová Miroslava – 9. místo

 8- Karásková Lucie – 5. místo)

20. 4. - Nohejbal – okresní kolo, Velká nad Veličkou – 4. místo

(6 – Malúš Maxmilián, 7- Hyža František, Jandzík Viliam)

27. 4. – Mc Donalds Cupokrskové kolo, Hroznová Lhota

1. kategorie – 4. místo

(2 – Bedrava Ivo, Zelenka Matyáš, Prášková Eliška

 3 – Bělín Matouš, Čerešňák Tomáš, Jandzík Timon, Jurena Pavel, Karásek Erik, Melichárek Jan, Pokorný Vítek)

2. kategorie – 5. místo 

(4 - Horák Prokop, Prášek Jakub, Šebestů Sára

 5 – Hejlek Jáchym, Jagoš Antonín, Jagoš Michal, Maňák Petr, Prášek Jan, Trn Dominik)

5. 5. – Florbal st. žákyně – Velká nad Veličkou, okresní kolo – 5. místo

(8- Křížanová Klára, Žáková Renata,

 9 – Polehňová Alice, Slezáková Nela, Sejkorová Tereza, Krzystková Natálie, Krzystková Nikola, Zavadilová Karolína, Prekopová Ema) 

11. 5.  – Nohejbal st. žáci   - Velká nad Veličkou, okresní kolo – 1. místo

(9- Maňák Lukáš, Malúš Michal, Šimlík Samuel, Sedlář Martin, Jagoš Filip, Švrček Filip)

12.5. – Vybíjená – Hodonín, okresní kolo – 2. místo

(4 – Šebestů Sára, Kučerová Vendula, Horák Prokop, Prášek Jakub, Trýsková Nikola,

 5 – Jurenová Jaroslava, Zubíková Barbora, Hejlek Jáchym, Jagoš Antonín, Kaleta Petr, Králíková Eva, Maňák Petr)

19. 5. – Florbal s. žáci – Hodonín, okresní kolo – 1. místo

(8 – Maňák David, Holík Robert

 9 – Šimlík Samuel, Maňák Lukáš, Sedlář Martin, Malúš Michal, Švrček Filip, Jagoš Filip, Halíček Michal)

19. 5. – Minifotbal – Rohatec, okresní kolo – 6. místo

(6 – Malúš Maxmilián, Kalný Tadeáš, Páč Matyáš,

 7 - Hyža František, Filka Bronislav, Jandzík Viliam, Karásek Patrik, Machálek Tomáš, Pavlica Timo)

 

Základní škola

Rozpis zvonění

otevření školy: 7:10

1. hodina: 7:30 - 8:15

2. hodina: 8:25 - 9:10

3. hodina: 9:30 - 10:15

4. hodina: 10:25 - 11:10

5. hodina: 11:20 - 12:05

6. hodina: 12:15 - 13:00

Odpolední vyučování

7. hodina: 12:35 - 13:20

8. hodina:  13:25 - 14:10

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

logo