ZŠ a MŠ Lipov
ZŠ a MŠ Jaromíra HlubíkaLipov

Výsledky

 

Cena Anny a Jaromíra Hlubíkových pro nejlepší žáky ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka Lipov - 2019/20

 

Nejlepší žáci 9. třídy:

1. Jagošová Elena………………………………7895 b.

2. Karásková Lenka…………………………....6500 b.

3. Jagoš Adam……….……………………….... 6125 b.

 

Nejlepší žáci 5. třídy:

1. Kaleta Jan……………………….…….…..5705 b.

2. Slováková Ivana………………...……....5465 b.

3. Jandzík Viliam.…………………….…….5335 b.

 

INDIVIDUÁLNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • OLYMPIÁDY

Jagošová Elena (9) - olympiáda z De (13. místo),  olympiáda z Čj (10. místo), olympiáda z Ma (6. místo)

Karásková Lenka (9) - olympiáda z Aj (7. místo),  olympiáda z Ma (8. místo)

Eliašová Marie (9) - olympiáda z Ma (10. místo)

Kočařová Vanesa (7) - olympiáda z Aj (4. místo)

 

  • SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ - hra na klavír

Hořáková Beata (4) - školní kolo ZUŠ (1. místo), okresní kolo ZUŠ (1. místo)

Slováková Ivana (5) - okresní kolo ZUŠ (1. místo)

Johnová Hana (5) - okresní kolo ZUŠ (2. místo)

 

  • JINÉ SOUTĚŽE

Kadubcová Tereza (8) - gymnastika

O veselský pohár (1. místo), South Moravia Cup (2. místo),  CREATIVE CAPS CUP (3. místo), Vinohradský pohár (3. místo), Přebor jihomoravské soutěžní oblasti ve společných skladbách (5. místo), Mistrovství ČR v moderní gymnastice (7. místo)

Žáková Renata (6) - střelba

Mistrovství ČR v malorážce Plzeň (2. místo), Duklácká mládežnická liga v Plzni (2. místo),  Velká cena Slatina Brno (1. místo), Velká cena Středočeského kraje (1. místo), Zlatá diabolka Březolupy (1. místo), Finále KSL Zlínsko 

Jagošová Agáta (5) - házená

Pramínek cup Pardubice (účast), Mikulášský turnaj v házené Velká nad Veličkou (1. místo), O putovní pohár DDM Strážnice (1. místo)

Johnová Hana (5) - stolní tenis

Turnaje ve stolním tenisu – Tvarožná Lhota (2. místo), Hrubá Vrbka (1. místo), Lipov (3. místo)

 

Nejlepší sportovci 2. stupně:

pořadí jméno třída body
1 Šimlík Samuel 7. 185
2 Kománek Daniel 9. 180
3 Švrček Filip 7. 160
4 Jagoš Adam 9. 155
5 Krzystková Natálie 7. 135
6 Krzystková Nikola 7. 135
7 Malúš Michal 7. 130
8 Maňák Lukáš 7. 130
9 Sedlář Martin 7. 130
10 Miškeříková Simona 7. 125
11 Chrenčík Martin 9. 125
12 Jagoš Filip 7. 105
13 Zemánek Lukáš 6. 100

 

Cena Anny a Jaromíra Hlubíkových pro nejlepší žáky ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka Lipov - 2018/19

 

Nejlepší žáci 9. třídy:

1. Migotová Anežka……………………………8385 b.

2. Evjáková Kateřina……………………….... 8080 b.

3. Karásková Barbora………………………... 6935 b.

 

Nejlepší žáci 5. třídy:

1. Žáková Renata……………………..……..7560 b.

2. Jagošová Anastázie…………………......7415 b.

3. Horáková Lucie……………..…………….6505 b.
 

1. STUPEŇ

INDIVIDUÁLNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • OLYMPIÁDY

Horáková Lucie (5) - olympiáda z Ma (17. místo)

Jagošová Anastázie (5) - olympiáda z Ma (18. místo)

 

  • SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ - hra na klavír

Hořáková Beata (3) - celostátní přehlídka v Poličce (čestné uznání)

 

  • STŘELBA

Žáková Renata (5) - VC Středočeského kraje, Zlatá diabolka, Krajská střelecká liga Zlínského kraje, Mistrovství ČR 2019

 

KOLEKTIVNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • LIPOVJÁNEK I.

5 – Frantová Valerie, Galečková Klára, Jagošová Anastázie
4 – Jagošová Agáta, Krausová Marie
3 – Páč Matyáš, Čerešňáková Laura, Jurenová Miroslava
2 – Jagoš Antonín, Jagošová Kateřina, Jurenová Jaroslava
1 – Frgál Miroslav, Uřičář Jan, Kučerová Vendula

 

2. STUPEŇ

INDIVIDUÁLNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • OLYMPIÁDY

Karásková Lenka (8) - olympiáda z Ma (5. místo)

Jagošová Elena (8) - olympiáda z Ma (9. místo)

Zemánek Tobiáš (7) - olympiáda z Ma (9. místo)

Evjáková Kateřina (9) - olympiáda z Jč (14. místo)

 

  • SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ - hra na akordeon

Jagoš Adam (8) - okresní kolo Veselí nad Moravou (2. místo)

 

  • GYMNASTIKA

Kadubcová Tereza (7) - O veselský pohár, TRASCO CUP Vyškov, Mistrovství ČR, Zlínská kočka, Přerovská stužka, Veselská stuha

 

KOLEKTIVNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • LIPOVJÁNEK II.

9 – Galečková Natálie, Migotová Anežka, Štefánek Tomáš
8 – Jagoš Adam, Eliášová Marie, Jagošová Elena, Maňáková, Vendula, Karásková Lenka
7 – Kadubec Matěj, Karásek Josef, Kadubcová Tereza, Sečkařová
6 – Maňásková Renáta, Sejkorová Tereza

 

  • CIMBÁLOVÁ MUZIKA LIPOVJÁNKU

9 – Evják Hynek, Nálepa Bronislav, Evjáková Kateřina
8 – Jagoš František, Joch Tomáš, Jagošová Elena
7 – Karásek Josef, Zemánek Tobiáš
6 – Švrček Filip
5 - Frantová Valerie, Galečková Klára, Jagošová Anastázie
jiné školy – Eliaš Vladimír, Kaleta Martin, John Vojtěch, Jagošová Adéla, Jagošová Rozálie, Karásková Ludmila

 

Nejlepší sportovci 2. stupně:

pořadí jméno třída body
1 Miškeřík Michal  9.  385
2 Štefánek Tomáš  9.  355
3 Kománek Daniel  8.  335
4 Joch Tomáš  8.  320
5 Mikéska Erik  9.  310
6 Jagošová Elena  8.  295
7 Chrenčík Martin  8.  295
8 Migotová Anežka  9.  235
9 Kadubcová Tereza  7.  205
10 Evják Hynek  9.  205
11 Kadubec Matěj  7.  190
12 Maňáková Vendula  8.  180
13 Hořáková Johanka  7.  170
14 Křížanová Tereza  9.  170
15 Nálepa Bronislav  9.  160
16 Malúš Michal  6.  155
17 Šimlík Samuel  6.  155
18 Evjáková Kateřina  9.  150
19 Bittnerová Aneta  8.  135
20 Karásková Lenka  8.  125
21 Eliášová Marie  8.  120

 

Cena Anny a Jaromíra Hlubíkových pro nejlepší žáky ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka Lipov - 2017/1

 

Nejlepší žáci 9. třídy:

1. Jagošová Adéla…………………………….8095 b.

2. Karásková Ludmila………..…………….. 7295 b.

3. Žáková Veronika………………………….. 5790 b.

 

Nejlepší žáci 5. třídy:

1. Maňásková Renáta………………………...7045 b.

2. Miškeříková Simona………………….…...6610 b.

3. Sejkorová Tereza………………………..….6435 b.

 

1. STUPEŇ

INDIVIDUÁLNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • OLYMPIÁDY

Zavadilová Karolína (5) - olympiáda z Ma (10. místo)

Maňásková Renata (5) - olympiáda z Ma (11. místo)

 

  • TANEČNÍ SOUTĚŽ ZUŠ

krajské kolo – 1. místo s postupem do celostátního

5 – Maňásková Renáta, Miškeříková Simona, Polehňová Alice
4 – Jagošová Anastázie

 

  • GYMNASTIKA

Horáková Lucie (4) - Jihomoravský přebor – společné skladby  (2. místo)

 

  • STŘELBA ZE VZDUCHOVKY

Křížanová Klára (4) - „Zlatá srnčí trofej“ – okres (3. místo)

 

KOLEKTIVNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • LIPOVJÁNEK I.

5 – Maňásková Renata, Miškeříková Simona, Sejkorová Tereza, Chrenčíková Veronika, Polehňová Alice
4 – Frantová Valerie, Galečková Klára, Jagošová Anastázie
3 – Jagošová Agáta, Krausová Marie
2 – Páč Matyáš, Čerešňáková Laura, Hořáková Beáta, Jurenová Miroslava
1 – Jagoš Antonín, Prášek Jan, Jagošová Kateřina, Jurenová Jaroslava, Karásková Ester, Karásková Martina
jiné školy – Strachotová Dominika, Strachota Vít

 

  • VYBÍJENÁ - okresní kolo (4. místo)

5 – Krzystková Natálie, Krzystková Nikola, Kopecká Mariana, Maňásková Renata, Miškeříková Simona, Polehňová Alice, Sejkorová Tereza, Slezáková Nela, Zavadilová Karolína
4 – Horáková Lucie, Jagošová Anastázie, Křížanová Klára, Žáková Renata

 

2. STUPEŇ

INDIVIDUÁLNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • OLYMPIÁDY

Jagošová Adéla (9) – olympiáda z MA (10. místo) a z ČJ (9. místo)
Karásková Ludmila (9) – olympiáda z MA (12. místo)
Karásková Lenka (7) – olympiáda z Aj (1. místo)
Zemánek Tobiáš (6) – olympiáda z MA (3. místo)
Strachotová Miriam (6) – olympiáda z MA (10. místo)

 

  • SÓLOVÝ ZPĚV

Gažáková Kristýna (6) – soutěž v sólovém zpěvu ZUŠ - okresní kolo (2. místo)
Karásková Ludmila (9) – Horňácký zpěváček (4. místo s postupem)

 

  • SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ

Jagošová Adéla (9) – hra na cimbál, krajské kolo (1. místo)
Strachotová Miriam (6) – taneční soutěž, okresní kolo (2. místo)

 

  • GYMNASTIKA

Kadubcová Tereza (6) - O veselský pohár, Sametová stuha, Mistrovství ČR, Velikonoční perníček, Zlínská kočka, Přerovská stužka, Veselská stuha

 

KOLEKTIVNÍ REPREZENTACE ŠKOLY

  • LIPOVJÁNEK II.

9 – Jagošová Adéla, Karásková Ludmila
8 – Evjáková Kateřina, Galečková Natálie, Migotová Anežka, Štefánek Tomáš
7 – Chrenčík Martin, Jagoš Adam, Eliášová Marie, Jagošová Elena, Maňáková Vendula, Karásková Lenka
6 – Kadubec Matěj, Karásek Josef, Ilášová Aneta, Kadubcová Tereza

 

  • CIMBÁLOVÁ MUZIKA LIPOVJÁNKU

9 – Eliaš Vladimír, Jagošová Adéla, Karásková Ludmila
8 – Evják Hynek, Nálepa Bronislav, Evjáková Kateřina
7 – Jagoš František, Joch Tomáš, Jagošová Elena
6 – Zemánek Tobiáš
4 – Galečková Klára, Jagošová Anastázie
jiné školy – Kaleta Martin, John Vojtěch, Švrček Filip, Jagošová Rozálie

 

  • SPOLEČENSKÉ TANCE

9 - Sedlář Jaroslav, Vondra Jakub, Jagošová Adéla, Karásková Ludmila
8 – Evjáková Kateřina, Galečková Natálie, Křížanová Tereza, Koláčková Natálie, Maňáková Dominika, Maňáková Natálie, Migotová Anežka

 

Nejlepší sportovci 2. stupně:

Karásková Ludmila (9) – Velická laťka, Pohár rozhlasu, florbal
Koňárek Tomáš (9) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, florbal, malá kopaná
Maňáková Dominika (8) – Půlmaratón E. Zátopka, Pohár rozhlasu, florbal
Maňák Petr (9) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, florbal, basketbal, malá kopaná
Joch Tomáš (7) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, florbal, malá kopaná, basketbal
Kopecká Adéla (7) – Půlmaratón E. Zátopka, Pohár rozhlasu, florbal
Migotová Anežka (8) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, florbal
Sedlář Jaroslav (9) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, florbal
Miškeřík Michal (8) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, stolní tenis, basketbal
Jagoš Adam (7) – Půlmaratón E. Zátopka, stolní tenis, florbal, malá kopaná, basketbal
Chrenčík Martin (7) – Velická laťka, malá kopaná, basketbal
Křížanová Tereza (8) – Velická laťka, florbal
Červenka David (9) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, nohejbal, florbal, basketbal, malá kopaná
Kománek Daniel (7) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, stolní tenis, florbal, malá kopaná, basketbal
Švrčková Denisa (9) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, florbal
Štefánek Tomáš (8) - Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, nohejbal, florbal, basketbal, malá kopaná
Karásková Barbora (8) – Pohár rozhlasu, stolní tenis, florbal
Dančík Ivo (9) - Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, nohejbal, florbal, nohejbal, malá kopaná
Jagošová Elena (7) – Půlmaratón E. Zátopka, Velická laťka, Pohár rozhlasu, florbal

Základní škola

Rozpis zvonění

otevření školy: 7:10

1. hodina: 7:30 - 8:15

2. hodina: 8:25 - 9:10

3. hodina: 9:30 - 10:15

4. hodina: 10:25 - 11:10

5. hodina: 11:20 - 12:05

6. hodina: 12:15 - 13:00

Odpolední vyučování

7. hodina: 12:35 - 13:20

8. hodina:  13:25 - 14:10

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1
1
2 3 4 5 6

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie